Slapukų politika

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir reklamą, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti duomenų srautą svetainėje. Taip pat teikiame mūsų socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriams informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine. Mūsų partneriai gali susieti šiuos duomenis su kita informacija, kurią pateikėte jiems patys arba kurią jie gavo naudodamiesi jų paslaugomis.

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kurie gali būti naudojami svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini paslaugos, kurią suteikti konkrečiai prašėte, teikimui. Dėl visų kitų rūšių slapukų turime gauti jūsų sutikimą.

Šioje svetainėje naudojami įvairių rūšių slapukai. Kai kurie slapukai, rodomi mūsų svetainės puslapiuose, nustatomi, kad galėtų būti teikiamos trečiųjų šalių paslaugos.

  • Techniškai būtini slapukai. Būtinieji slapukai reikalingi, kad svetainę būtų lengviau naudoti, nes jais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.
  • Statistikos slapukai. Mes renkame informaciją apie jūsų sąveiką su svetaine, pvz., apie lankymąsi svetainėje ir žiūrimus puslapius. Tai darome siekdami optimizuoti svetainės dizainą, patogumą ja naudotis ir jos veiksmingumą. Informaciją taip pat naudojame, kad galėtume pateikti jums suasmenintą turinį ir rengti rinkos analizę.
  • Rinkodaros slapukai. Mes renkame informaciją apie jūsų interesus, pvz., apie tai, kokius puslapius ir reklaminius skelbimus atveriate, kokiais produktais ar paslaugomis domitės arba kokius perkate šioje ir kitose svetainėse. Tai darome siekdami rodyti jums naudingą ir jūsų interesus atitinkančią reklamą. Tam, kad galėtume rodyti jums tikslinę reklamą šioje ir kitose svetainėse, bendradarbiaujame su kitomis įmonėmis, su kuriomis keičiamės informacija. Daugiau informacijos apie tai pateikta žemiau.
  • Funkciniai slapukai. Svetainėje renkame informaciją apie nustatymus ir parinktis, kuriems teikiate pirmenybę,. Tai darome, kad galėtume rodyti svetainės versiją, kuri atitinka jūsų prioritetus. Informacija naudojama siekiant nustatyti, kuriam regionui ir kalbai teikiate pirmenybė, kad svetainėje galėtume rodyti atitinkamus vaizdo įrašus ir kitus vaizdinius elementus, pvz., ieškant darbo.
  • Neklasifikuoti slapukai. Neklasifikuotų slapukų klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.

Savo sutikimą galite bet kada pakeisti arba atšaukti mūsų svetainės pranešime apie slapukus.

Daugiau informacijos apie mus, taip pat apie tai, kaip galima su mumis susisiekti ir kaip tvarkome asmens duomenis, rasite mūsų Duomenų apsaugos pranešime.

Kreipdamiesi į mus dėl sutikimo, nurodykite savo sutikimo ID ir datą.

Jūsų pasirinkimo galimybės

Jūsų sutikimas taikomas šiems domenams: www.hdforest.lt

Jūsų sutikimo pakeitimas

Savo sutikimą dėl slapukų naudojimo taip pat galite pakeisti žemiau.